Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Tyle to jeszcza zbyt mało

Tyle już zrobiłem teraz niech wykażą się inni. Stwierdzenie, które słyszę dosyć często. Niestety również jeżeli chodzi o pracę duchową.  Tymczasem gdy Jozue jest już w podeszłym wieku Bóg mówi do niego, że to jeszcze nie koniec. Jeszcze sporo trudu, ale i radości z dokonanego dzieła. Nie ma co się martwić, Pan jest z tymi, którym zależy. Choćby dlatego, że nie są leniwi.

Gdy Jozue zestarzał się i był w podeszłym wieku, rzekł Pan do niego: Jesteś stary, w podeszłym wieku, a pozostał jeszcze znaczny kraj do zdobycia. Oto ten kraj pozostaje: wszystkie okręgi Filistynów i cały Geszur,  od Szichoru, na granicy Egiptu, aż do granicy Ekronu na północy uważa się za kraj kananejski; [kraje] pięciu władców filistyńskich z Gazy, Aszdodu, Aszkelonu,  Gat i Ekronu oraz Awwici,   na południu cały kraj Kananejczyków i od Ary, należącej do Sydończyków aż do Afeka i granicy Amorytów.   Następnie kraj Giblitów i cały Liban na wschodzie od Baal-Gad u stóp góry Hermonu, aż do Wejścia do Chamat.

 Joz 13, 1 - 6