Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Co się dzieje w Betlejem?

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Pomimo chłodu i śniegu za oknem, w naszych domach i sercach panuje radość i ciepło. Nawet najgorsze kłótnie i waśnie znikają, a pojawia się pokój. Pragniemy przedstawić wszystkim zebranym program pt. "Co się dzieje w Betlejem?". A działo się wiele. Tam, w ciszy nocy, Bóg narodził się w ludzkim ciele. Witając Was – zapraszamy do wspólnego śpiewania i kolędowania.

Tymi słowami zostali przywitani wszyscy, którzy w niedzielę 7 stycznia br. o godz. 17.00 zebrali się w kościele parafialnym w Nowej Słupi, by obejrzeć piękny program „Co się dzieje w Betlejem?”. Połączony z Koncertem Noworocznym spektakl przygotowany został przez Scholę Parafialną oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza. Prawie 50 młodych artystów przez ponad godzinę zaprezentowało 17 kolęd i pastorałek, przeplatanych scenami biblijnymi o tematyce Bożego Narodzenia. Stroje, śpiew, muzyka, gra świateł i kunszt młodych wykonawców sprawiły, że świątynia stała się amfiteatrem modlitwy i pięknego wspólnego kolędowania.

Na zakończenie słowa podziękowania skierowali do zebranych, a nade wszystko pod adresem wykonawców: ks. prob. Krzysztof Bartochowski CSMA, wójt gminy Andrzej Gąsior i dyrektor szkoły podstawowej w Nowej Słupi Rafał Karcz.

W Wigilię Bożego Narodzenia gwiazda pokoju drogę nam wskazała. Zapomnijmy o uprzedzeniach, bądźmy gotowi do kochania. Niech ciepło tych jedynych świąt trwa przez cały rok w naszych domach, miejscach pracy i w naszych sercach – życzyli młodzi wykonawcy