Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Rekolekcje zakonne w Wiceprowincji Północno-amerykańskiej

W zimny, kanadyjski, poniedziałkowy wieczór, hymnem do Ducha Świętego, rozpoczęliśmy doroczne Ćwiczenia Duchowne. Naszym mistrzem w tym roku był ks. Piotr Prusakiewicz - Rekolekcjonista, Redaktor i Moderator Rycerstwa Świętego Michała Archanioła. W dniach od 13 do 17 listopada, pochylaliśmy się nad tematami związanymi z życiem zakonnym oraz ze Świętym Michałem Archaniołem. Nie zabrakło także zagadnienia o Bożym Miłosierdziu. Dla naszej wspólnoty był to piękny czas wzrastania w wierze.

Już dawno nie mieliśmy okazji spotkać się razem na modlitwie i przy wspólnym łamaniu chleba. Podczas posiłków wsłuchiwaliśmy  się w słowa naszego Ojca Założyciela zaczerpnięte z książki ks. Marcina Różańskiego pt. Przy żurze o wierze i kulturze. Podczas rekolekcji odwiedził nas Ks. Bp. Józef Dabrowski CSMA. Nie zabrakło także czasu aby odwiedzić naszych zmarłych współbraci na cmentarzu. Rekolekcje odprawialiśmy w naszym domu zakonnym w Melrose. Jest to szczególne miejsce gdzie Michalici od 50 lat się modlą. Dziś nie ma tygodnia w którym jakaś grupa nie przeżywa w tym miejscu rekolekcji. Jest to miejsce święte, omodlone, dotknięte przez świętego Michała Archanioła. Dziękujemy bardzo serdecznie księdzu Piotrowi za wspaniałe rekolekcje oraz za przykład zakonnika i mądrość nam przekazaną. Bogu niech będą dzięki.