Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Zapraszamy do czuwania na Jasnej Górze

 Już w najbliższy piątek (10.11) V Modlitewne Czuwanie Michalickich Zgromadzeń na Jasnej Górze. Zapraszamy do nocnej modlitwy wszystkich współbraci oraz siostry michalitki, a także wszystkie osoby związane z naszymi rodzinami zakonnymi, dzielące nasze życie w duchu „Któż jak Bóg”i „Powściągliwość i Praca” w parafiach, dziełach wychowawczych, ośrodkach pracy z dziećmi i młodzieżą oraz te które zetknęły się z naszą posługą w czasie peregrynacji figury św. Michała Archanioła, rekolekcji, misji, czy w każdej innej formie.

Plan czuwania obejmuje Apel Jasnogórski o godz. 21.00, modlitwę różańcową, konferencję i Mszę św. pod przewodnictwem Przełożonego Prowincjalnego Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów ks. Andrzeja Zagórskiego MS, a także adorację Najświętszego Sakramentu, Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Godzinę Czytań ze słowem. W czasie czuwania zostanie złożony Akt poświęcenia się Michalickich Rodzin Zakonnych Niepokalanemu Sercu Maryi. Zakończenie przewidziane jest na godz. 4:15 w sobotę (11 listopada).

Osoby, które nie będą mogły osobiście wziąć udziału w czuwaniu, zachęcamy do towarzyszenia nam w internecie. Transmisję można oglądać klikając na link: http://jasnagora.pl/612,372,artykul,Kaplica_Matki_Bozej.aspx Serdecznie zapraszamy!