Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Połączyła dwa kontynenty

Do tego niecodziennego spotkania doszło w gościnnych progach Wyższego Seminarium Duchownego Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła w Krakowie. Ks. dr Ryszard Andrzejewski CSMA, jako rektor seminarium, w serdecznych słowach powitał ks. Dominika Karnasa CSMA z Horsly Park w Australii z grupą pielgrzymów, ks. Krzysztofa Stanulę CSMA - proboszcza z Gniezna i ks. Marcina Kałwika CSMA z Gniezna, którzy przybyli z  parafianami. W spotkaniu uczestniczył też ks. Rafał Szwajca CSMA oraz księża i klerycy z domu krakowskiego.

W czasie modlitwy nie zabrakło różańca, odmawianego w pięciu językach świata  oraz pieśni „Z dalekiej Fatimy”, śpiewanej na przemian po polsku i po angielsku. Akt Zawierzenia Matce Bożej i przekazanie Figury Pani Fatimskiej do michalickiej parafii w Gnieźnie, stanowiły kulminacyjny punkt uroczystości. Ks. Krzysztof Stanula CSMA, jako proboszcz parafii podziękował darczyńcom i zapewnił o modlitewnej pamięci.

Po pamiątkowym zdjęciu, wszyscy udali się na refektarz na wspólną agapę. Spotkanie ubogaciły śpiewy, taneczne pląsy i wspólne rozmowy.

xrs