Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Tylko dla mężczyzn

My, faceci, mamy coś dziwnego w sobie, wręcz nie do opisania. Ujął bym to w dwóch słowach: dzikie serce. Musimy się nieraz dobrze zmęczyć, aby nas cieszyło. Odważę się napisać: wręcz złamać zasady i ogólnie panujące normy, aby móc w końcu przekroczyć i własne możliwości. Chcemy pokonywać własne ograniczenia i wielokrotnie... nie tylko pięknym dziewczynom udowadniać, że jesteśmy wiele warci.
 
Wychodząc naprzeciw pragnieniom męskiej duszy, zaproponowaliśmy coś wyjątkowego. Forma rekreacji kreatywnej – bo tak najcelniej ujmuje się survival, jest zaproszeniem do rozrywki, która wymaga niemałej improwizacji. Mowa tu o umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach i sytuacjach nie do przewidzenia. Doświadczenie pokazało, że ten rodzaj „dobrego spędzenie czasu” niesie z sobą duży ładunek pozytywnej emocji przygody. Spytacie, co nas w tym kręci szczególnie? Współpraca, zaufanie do reszty kompani, skazanie na siebie, dzika przestrzeń dziewiczej przyrody i… wszechogarniająca cisza. To tylko tak na kolanie. Byłoby więcej do wyznania ;) 
Survival jest pewną szkołą uczenia się samodyscypliny i pokonywania własnych granic. Zawsze zamiarem tej dyscypliny było zdobywanie  wyznaczonego celu. Dopiero po kilku dobrych godzinach człowiek uświadamia sobie, że jest skazany na określoną ekipę, z którą wędruje, oraz przychylność dzikiej natury, która często płata figle. Szybko można zorientować się, że trzeba zaufać kompanii i współpracować. A trzeba w miarę szybko zorientować się w posiadanych przez uczestników wyprawy umiejętnościach i zgrabnie podzielić obowiązki: pilnowanie szlaku trasy, dbanie o zaopatrzenie w wodę, przygotowanie terenu biwakowego, rozbijanie namiotów, przygotowanie paleniska i zaopatrzenie w opał, przygotowanie posiłku itd. Prawie 3 doby z obcym dla naszej codzienności żywiołem dzikiej natury.
 
Obudziło się coś w tobie? Zastanawiasz się, czy to dla ciebie? To oferta dla tych, co lubią łamać zasady i przekraczać tym samym własne granice. Jeśli lubisz włóczęgę, dziką naturę i akceptujesz modlitwę, a noc pod gołym niebem cię nie przerasta – ta propozycja być może jest dla ciebie.
 
 
 
Co: Wędrowny SURVIVAL
 
Gdzie: Beskid Niski
 
Kiedy: 7-9 lub 14-16 października
 
Koszt: akcja bezpłatna
 
Organizator: Szukam człowieka. Michalickie Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań
 
Więcej informacji: www.fb.com/szukamczlowieka, tel. 503 356 134