Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Aniołowie, święci i powołanie człowieka – zaproszenie na Festiwal

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sobocie, wspólnie z Domem Kultury z Lwówka Śląskiego i Członkami Legnickiej Diecezjalnej Komisji ds. Muzyki Kościelnej, organizuje VI Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”, który odbędzie się 3 czerwca 2017 roku.

Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły.

W przypadku większej ilości zgłoszeń możliwy jest także podział wiekowy: np. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna i młodzież.

Wykonawcy mają zaprezentować dwie piosenki: jedna o tematyce ogólno religijnej, a druga o tematyce festiwalowej (o aniołach, świętych i powołaniu człowieka). W sposób szczególny podczas VI Festiwalu chcemy zwrócić uwagę na przypadający w tym roku Jubileusz 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Maryja jest Królową Aniołów i wszystkich Świętych, jest przewodniczką na drodze życia, która tak jak w Kanie Galilejskiej również nam przypomina o tym, co najważniejsze w życiu, wskazując na Jezusa: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Aby uczcić, naśladować Ją oraz przypomnieć o tej bardzo ważnej roli Matki Bożej w życiu, na VI Festiwalu dodatkowo zostanie wyróżniona najlepsza piosenka o Matce Bożej.

Więcej szczegółów w regulaminie Festiwalu, który – razem z kartą zgłoszenia – można pobrać ze strony: www.wcredo.eu

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać i grać na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi, którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to nadają sens i cel naszemu życiu.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 23 maja 2017 r

Kontakt:
ks. Zbigniew Pajor CSMA
Al. M. J. Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
tel. kom. 608 202 842
email: wcredo@wp.pl

W imieniu wszystkich organizatorów i zaangażowanych w przygotowanie VI Festiwalu – ks. Zbigniew Pajor CSMA